Služby

Salon Lucie

Naše
Služby

Můžete si u nás dopřát více služeb najednou a nechat se hýčkat třeba celý den.

  • Při ošetření  na pedikúře, manikúře, soláriu. Na kosmetickém  ošetření pleti či celého těla.
  • Relaxovat při masáži celého těla, lymfodrenážních přístrojových masáží, nebo tělovém ozónovém zábalu.
  • Na závěr se nechat nalíčit při vlasové masce a vylepšit Váš střih.

Náš Tým Vám je vždy k dispozici.

Služby

Kosmetické služby

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

Více informací

Péče o tělo

Náš profesionálně vyškolený personál je tu jen pro Vás a nabízí Vám ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit skvěle a Váš vzhled tomu bude odpovídat.

Více informací

Kadeřnictví

Náš profesionálně vyškolený personál je tu jen pro Vás a nabízí Vám ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit skvěle a Váš vzhled tomu bude odpovídat.

Více informací
Krása

Kosmetické služby

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

SOTHYS Paris

890 Kč

Gommage, dequacream +změkčení obličeje, hluboké čištění, alpikace ampulí, masáž obličeje a dekoltu, lymfodrenážní masáž, aplikace masky, nanesení krému

SOTHYS Paris

650 Kč

Bez masáže

Formování obočí

75 Kč

Barvení obočí

30 Kč

Trvalá na řasy + barvení řas

360 Kč

Kadečnictví

Kadeřnické služby

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kadeřnictví. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

Pánský střih

190 Kč

Střih + mytí

220 - 230 Kč

Pánské střihy

Vousy

80 Kč

Služby pro muže

Dětské

od 120,-kč

Střih strojkem

120 Kč

Bez úpravy nůžkami

Masáže

Masážní služby

Je souborem uspořádaných hmatů lišících se intenzitou podle aktuálních přání klienta. Urychluje regeneraci po sportovním výkonu a pomáhá nastavení správného napětí svalů. Součástí sportovní masáže může být i stretching a mobilizace kloubů, opět záleží na požadavcích klienta.

Sportovní a rekondiční masáž

od 300 Kč

30min - 300 Kč
60min - 600 Kč
90min - 1100 Kč

Lymfodrenáž celého těla

od 600 Kč

60min - 600 Kč
90min - 1000 Kč

Reflexní terapie plosky

550 Kč

60min

Chiromasáž a manipulace

450 Kč

30min

Medová masáž

450 Kč

30min

Make-Up

Permanentní make-up

Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění ,přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Zatímco u klasického tetování se jedná o hloubkovou implantaci ( velmi obtížně odstranitelnou), u trvalého nalíčení se pigment aplikuje do pokožky ( případné odstranění je možné bez vzhledových následků) a zhruba po pěti až sedmi letech vymizí sám.U mastné pleti je toto období kratší.

Obočí

2990 Kč

Kontura rtů

3595 Kč

+ stínování 600 Kč

Dodatečné stínování

600 Kč

Horní linky

1800 Kč

Spodní linky

1200 Kč

+ cartrige (speciální jednorázová jehla) 500 Kč

Tatoo malých ornamentů

1200 Kč

1hod

Tetování

Tetování malých motivů

Tetování motivů na tělo lze i podle  donesených návrhů, nebo Vám návrh vytvoříme. Vícebarevné motivy se aplikují i na více sezení. Místo před aplikací umrtvujeme dvěma přípravky a to krémem Emla a po narušní pokožky se nanáší gelové anestetikum, které proniká hlouběji a místo je déle znecitlivělé. Pro domácí ošetření dostáváte krém určený přímo po aplikci tetování. Lépe se místo hojí a chrání před vnějšími vlivy, dokud se místo zcela nezahojí.

Tetování motivu na hodinu

1200 Kč

Další započatá hodina 15 min.

285,- Kč

+Cartige

500 Kč

speciální jednorázová jehla

Tamptu malování na tělo

60 - 600 Kč

Malování třpytkami

od 100 Kč

Tatoo malých ornamentů

1200 Kč

1hod

Alissa Beauté

Kosmetika
ALISSA BEAUTÉ

Značka ALISSA BEAUTÉ zahrnuje širokou škálu kosmetických produktů, které vznikly ve výzkumných laboratořích v Itálii na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Každou linii charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složeni aktivních příměsí. Používáme ty nejmodernější aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů.

Celková cena ošetření

650 Kč

bez masáže - 500 Kč

Celková cena ošetření

750 Kč

s alginátovou maskou

Úprava obočí

40 Kč

Barvení obočí

30 Kč

Barvení řas

32 Kč

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Kryolipolýza je nechirurgické neboli neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulity. Patentovaný způsob přístrojového narušení obalu buněk podkožního tuku. Patent vlastní americká firma Zeltiq, která dodává přístroje pro kryolipolýzu kosmetickým salonům a lázeňským zařízením.

Metoda vychází z poznatku, že tukové buňky jsou na chlad citlivější než buňky jiné. Cílené ochlazení podkožního tuku způsobí narušení obalu tukových buněk a tím jejich poškození. Pomocí přirozeného buněčného procesu, apoptózy, dojde ke zničení takové narušené buňky a ta je poté pomocí lymfatického systému z těla odvedena. Aplikace je vhodná na oblasti lipomatóz (lokálního nahromadění tuku do tukových boulí)

1 oblast zmrazování tuků

1590 Kč

Magic Wrap

Magic Wrap

Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.Informace a objednat se můžete na tel.čísle : 605 591 303 Mgr.Petra Mejstříková

1 zábal

1400 Kč

3 zábaly

4000 Kč

Samoopalovací

Samoopalovací nástřik

Jedná se o velmi účinou a bezpečnou metodu opálení. Avšak opálení v dáném slova smyslu. Na tělo se nanese nástřik, který výdrží až 10 dní a neškodí Vašemu zdravi jako UV zážení v soláriu. jedná se o nejefektivnější objevenou metodou samoopalování formou výtažku z cukrové třtiny nebo cukrové řepy procesem fermentace glycerinu – DHA. VITA LIBERATA vyvinula speciální formu DHA – tvořenou ze zcela organické cukrové řepy. DHA reaguje s proteiny odumřelých buněk, díky čemuž dochází k jejich zabarvení.

VITA LIBERATA vyvinula okamžitě schnoucí, nepáchnoucí a pečující samoopalovací produkt, který je šetrný k Vaší pokožce a zaručí krásně přirozeně snědou pokožku při každé aplikaci.

Cena nástřiku celého těla

500 Kč

Objednávky na mob.: 605 591 303 paní P. Mejstříková

Botoxu

Aplikace Botoxu

Toto ošetření u nás provádí lékař pan MUDr.Lukáš Frajer. Kyselina hyalurová – vyhlazení vrásek, face lift bez operace, výplně hlubokých vrásek a zvětšení rtů

Aplikace botoxu

-Lze docílit vyhlazení a zmírnění mimických vrásek po aplikaci do 10 dnů- bez narušení vaší mimiky. Ta Vám zůstává stejná, pouze vrásky se neprohlubují a bez mimiky jsou vyhlazené.
-Botoxem lze ovlivnit pokles zvednutím koutků rtů, zvednutí obočí
-Zamezení nadměrného pocení jak v podpaží, tak i na ploskách nohou.

Oční okolí a čelo

od 1000-5000 Kč

Cena je velice individuální

Vráska mezi obočím

od 1000-5000 Kč

Cena je velice individuální

Pedikúra

Pedikúra

Nabízíme Vám široké spektrum kosmetických služeb jako jsou masáže, modeláž nehtů, manikúra, p-shine, tetování, permanentní make up, parafínové zábaly, pedikúra, tělové zábaly a mnoho dalšího. Přijďte k nám a vyzkoušejte naše služby. Náš profesionální tým je Vám vždy ochotně k dispozici.

Základní pedikůra

230 Kč

Masáž nohou

30 Kč

Masáž nohou a bérce

60 Kč

Perličková koupel

20 Kč

Lakování nehtů

50 Kč

Manikúra

MANIKÚRA

Tato procedura je základní nabídkou v každém nehtovém studiu a je určena pro všechny, tj. pro dámy i pro pány. Není nic příjemnějšího než perfektní manikúra. Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra trvá přibližně 30–45 minut a je vhodná pro muže i ženy. Po základní manikúře se může dále pokračovat dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou.

Celková modelace

760 Kč

Akryl prestyge, UV gel

Nový nehet

76 Kč

Akryl prestyge, UV gel

Doplněný nehet

51 Kč

Akryl prestyge, UV gel

Zpevnění přírodních nehtů

680 Kč

Akryl prestyge, UV gel

Francie pernamentní/barevný lak

100 Kč

Akryl prestyge, UV gel

UV čištění pleti

Ultrazvukové čištění pleti

Ultrazvuková špachtle – hluboce čistí pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti. Celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní. Ultrazvuková špachtle odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Procedura je vhodná i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár. Pomáhá redukovat jizvičky po akné i vrásky. Zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu pleti. Toto ošetření neúčtujeme – je zahrnuto v ceně čištění pleti