Vyhledávání


Kontakt

Salon Lucie

Vráž
Husova 2073 Černošice 25228
Tel.č. 251 512 679
Otevírací doba:
Po-Pá 9:00 -19:00 (dle rezervací)
So- od září 2018 pouze na objednání


Dolní Černošice
Karlštejnská 1054 Černošice 25228
Tel.č. 251 64 34 54
Otevírací doba:
Po-Pá 9:00 -19:00 (dle rezervací)
So- zavřeno

E-mail: salon-lucie@volny.cz

Nehtová modeláž od ledna 2018 do odvolání pouze v dolním salonu

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA BY MĚLA OBSAHOVAT TYTO ŮKONY:

  • ZKRÁCENÍ A FORMOVÁNÍ NEHTŮ
  • ČIŠTĚNÍ A BĚLENÍ NEHTUŮ
  • ODSTRANĚNÍ A ZATLAČENÍ KŮŽIČKY
  • KOUPEL RUKOU
  • VKLÁDÁNÍ VÝŽIVY DO NEHTŮ
  • LEŠTĚNÍ NEHTŮ
  • LAKOVÁNÍ NEHTŮ

Základní manikúra

Tato procedura je základní nabídkou v každém nehtovém studiu a je určena pro všechny, tj. pro dámy i pro pány. Není nic příjemnějšího než perfektní manikúra. Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra trvá přibližně 30–45 minut a je vhodná pro muže i ženy. Po základní manikúře se může dále pokračovat dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou.

Shellac

zapékací lak na přírodní nehty bez předešlého broušení nehtu- velmi šetrné, vydrží 2-3 týdny.

Gel lak 

zapékací lak na přírodní nehty s jemným obroušením , vydrží 2-3 týdny.

 

P.Shine

P.Shine je speciální způsob leštění nehtů, který je zároveň vyživuje. Na očištěné a ošetřené nehty manikúrou se pak nanáší speciální prášek nebo pasta s obsahem včelího vosku, vitaminu E a malými brusnými částečkami, které zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a poté se nehty ještě speciálním způsobem doleští pilníkem. Takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty atd. Tato procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů a měla by se opakovat jednou za 2 týdny.

Akrylová technika

Materiál akryl (obdoba dentálních modelovacích systémů Dentacryl) je u nás známý jako „porcelán, pryskyřice, pudr nebo prášek“. Výsledný materiál je tvrdý a odolný, není úplně průhledný a mění barvu. Stejně jako vlastní nehty časem žloutne a hmota odrůstá, proto se musí doplňovat.

Resin-Gelová technika

 

Dalším materiálem je tzv. fiberglas, neboli „hedvábí“ či „gel bez lampy“, který ihned tuhne pomocí aktivátoru. Tato hmota je křehčí než akryl, takže se nehty musí vlastně modelovat po několika týdnech znovu. V některých případech je na vymodelovaném nehtu vidět struktura látky, proto se tento materiál používá spíše na záchranu naštípnutého vlastního nehtu.

UV-Gelová technika

Tato metoda používá k modeláži nehtů látku - gel, který tvrdne působením světla v osvětlovací jednotce. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší na umělý tip, který se předem upraví na požadovaný tvar. Gel se aplikuje v jedné nebo ve více vrstvách, podle kvality přirozeného nehtu a dle tvaru a délky tipu. V současnosti existuje již široká nabídka materiálů pro gelovou techniku tvrzení světlem v různé kvalitě.Výsledné hmoty mají podobné vlastnosti jako přírodní nehet. Jsou pružné, průhledné a lesklé. Povrch je celistvý a hladký, přesně jako vyleštěný povrch nehtu při manikúře

Francouzská modeláž nehtů

U modeláže nehtů je možné udělat na umělé nehty i permanentní francouzskou manikúru, která zůstane na nehtech i po odlakování. Na takto vymodelované nehty lze samozřejmě lakovat i barvené laky dle vlastního uvážení. Permanentní francouzská manikúra je vhodná zejména pro ty zákaznice, které chtějí mít stále upravené ruce a nehty a nechtějí nebo nemůžou nehty lakovat barevnými laky Jak dlouho modeláž nehtů trvá? Modeláž nehtů trvá přibližně 1–1,5 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření. Pokud jste nikdy předtím umělé nehty nenosila, je vhodné, aby jste se předem objednala a domluvila na termín ošetření, nejlépe osobně, případně telefonicky. .

Doplnění nehtů

Nehty je nutné 3–4 týdny po modeláži doplnit, jelikož gel, který se nanáší na nehty odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Poté se nanese opět gel. V případě, že jste nějaký nehet ulomila, při doplnění se opraví nebo celý vymění. Doplnění trvá přibližně 1 hodinu, přičemž záleží na počtu nových, vyměňovaných nehtů. Po doplnění se nehty upravují obvyklým způsobem.

Domácí péče o umělé nehty

Pokud s umělými nehty dobře zacházíte, odmění se Vám dlouhou trvanlivostí. Pokud nejste dostatečně zručná na jejich domácí péči, většinou stačí je pouze přelakovat podle potřeby. Pokud ve studiu vyberete vhodný barevný lak, vydrží často po celou dobu mezi doplněním. Pokud o nehty chcete přece jen pečovat, je dobré mít doma tyto produkty: • Pilník na umělé nehty 
• Lepidlo na nehty 
• Podkladový lak na nehty 
• Vrchní lak na nehty 
• Odlakovač na nehty a korekční tužka

 

Ceník

Služby Cena
Akryl prestyge, UV gel
Celková modelace 760,- Kč
Nový nehet 76,- Kč
Doplněný nehet 51,- Kč
Zpevnění přírodních nehtů 680,- Kč
Francie pernamentní a barevný Uv lak 100,- Kč
Resin gel
Celková modelace     630,- Kč
Nový nehet 63,- Kč
Doplněný nehet 39,- Kč
Francie pernamentní 100,- Kč
UV zpevnění 20,- Kč
Manikúra
Manikúra klasická 230,- Kč
Manikúra Jessica 250,- Kč
P.Shine 290,- Kč
P.Shine doleštění 220,-Kč
Zkrácení a úprava nehtů 85,- Kč
Shellac včetně manikúry 580,- Kč
Gel lak včetně manikúry 530,- Kč