Služby

Kadečnictví

Kadeřnické služby

Pánský střih

250 Kč

Dámský střih + foukaná

600 - 750 Kč

Dětský střih

od 200 Kč

Krása

Kosmetika Sothys Paris

Salonní péče Sothys Paris je systém obličejových a tělových ošetření, která provádějí profesionálně vyškolené kosmetičky. Jsou při nich využívány luxusní kosmetické přípravky, které byly přímo pro tento účel v jejich laboratořích vyvinuty. Spojení salonního ošetření a domácí péče přináší maximální účinek pro pleť a regeneraci pro celé tělo i mysl. Základem salonní péče je vždy diagnóza pleti následovaná individuálním poradenstvím a sestavením osobního programu ošetření. Ta jsou založena na souznění účinků specifických aktivních složek a na patentovaných exkluzivních manuálních technikách.

Alissa Beauté

Kosmetika
ALISSA BEAUTÉ

Značka ALISSA BEAUTÉ zahrnuje širokou škálu kosmetických produktů, které vznikly ve výzkumných laboratořích v Itálii na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Každou linii charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složeni aktivních příměsí. Používáme ty nejmodernější aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů.

Masáže

Masážní služby

Je souborem uspořádaných hmatů lišících se intenzitou podle aktuálních přání klienta. Urychluje regeneraci po sportovním výkonu a pomáhá nastavení správného napětí svalů. Součástí sportovní masáže může být i stretching a mobilizace kloubů, opět záleží na požadavcích klienta.

Make-Up

Permanentní make-up

Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění ,přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Zatímco u klasického tetování se jedná o hloubkovou implantaci ( velmi obtížně odstranitelnou), u trvalého nalíčení se pigment aplikuje do pokožky ( případné odstranění je možné bez vzhledových následků) a zhruba po pěti až sedmi letech vymizí sám.U mastné pleti je toto období kratší.

Obočí

3500 Kč

Kontura rtů

4200 Kč

+ stínování 600 Kč

Dodatečné stínování

600 Kč

Horní linky

2500 Kč

Spodní linky

1200 Kč

Tatoo malých ornamentů

1200 Kč

1hod

Tetování

Tetování malých motivů

Tetování motivů na tělo lze i podle  donesených návrhů, nebo Vám návrh vytvoříme. Vícebarevné motivy se aplikují i na více sezení. Místo před aplikací umrtvujeme dvěma přípravky a to krémem Emla a po narušní pokožky se nanáší gelové anestetikum, které proniká hlouběji a místo je déle znecitlivělé. Pro domácí ošetření dostáváte krém určený přímo po aplikci tetování. Lépe se místo hojí a chrání před vnějšími vlivy, dokud se místo zcela nezahojí.

Tetování motivu na hodinu

1200 Kč

Další započatá hodina 15 min.

285,- Kč

Botoxu

Aplikace Botoxu

Toto ošetření u nás provádí lékař pan MUDr.Lukáš Frajer. Kyselina hyalurová – vyhlazení vrásek, face lift bez operace, výplně hlubokých vrásek a zvětšení rtů

Aplikace botoxu

-Lze docílit vyhlazení a zmírnění mimických vrásek po aplikaci do 10 dnů- bez narušení vaší mimiky. Ta Vám zůstává stejná, pouze vrásky se neprohlubují a bez mimiky jsou vyhlazené.
-Botoxem lze ovlivnit pokles zvednutím koutků rtů, zvednutí obočí
-Zamezení nadměrného pocení jak v podpaží, tak i na ploskách nohou.

Oční okolí a čelo

od 1000-5000 Kč

Cena je velice individuální

Vráska mezi obočím

od 1000-5000 Kč

Cena je velice individuální

Pedikúra

Pedikúra

UV gel lak (Novinka!)

590 Kč

Základní pedikůra

350 Kč

Masáž nohou

50 Kč

Masáž nohou a bérce

100 Kč

Lakování nehtů

50 Kč

Manikúra

Manikúra a Nehtová modeláž

Tato procedura je základní nabídkou v každém nehtovém studiu a je určena pro všechny, tj. pro dámy i pro pány. Není nic příjemnějšího než perfektní manikúra. Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra trvá přibližně 30–45 minut a je vhodná pro muže i ženy. Po základní manikúře se může dále pokračovat dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou.

Manikúru provádíme s přípravky Rituals.

UV čištění pleti

Ultrazvukové čištění pleti

Ultrazvuková špachtle – hluboce čistí pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti. Celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní. Ultrazvuková špachtle odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže. Procedura je vhodná i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár. Pomáhá redukovat jizvičky po akné i vrásky. Zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu pleti. Toto ošetření neúčtujeme – je zahrnuto v ceně čištění pleti

Nová technologie

ERGOLINE EVOLUTION OXY

Nová technologie opalování v soláriu . Okylsičuje pleť, aktivuje kolagen v pokožce a výborně Vám udrží opálení z léta, nebo připraví pokožku před sluněním a zamezí se tak spálení .

Bez objednání. Cena je 18Kč/min.

Permanentky

150 min.
2250 Kč

100 min.
1600 Kč

50 min.
850 Kč