Tets

 

PRESTIŽ 

Budete součástí uznávané mezinárodní značky, která je světovou jedničkou v realitách. V síti CENTURY 21 je více než 8000 kanceláří v 81 světových zemích.

KOMUNITA

Přidáte se komunity profesionálů napříč oborem realit. Budete se učit od těch nejlepších. Vždycky se můžete naučit něco nového. Dokud se nestanete vy tím nejlepším.

 AMBICE

Respektujeme ambice každého, ať už je třeba vaším snem otevřít si jednou vlastní realitní kancelář. V CENTURY 21 Realitas Central na vás čeká přátelský kolektiv a zkušený tým makléřů. Navzájem se inspirujeme, pomáháme si a jsme k sobě féroví.

PROFESIONALITA

U nás projdete mezinárodně uznávaným školením CENTURY 21 ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Chceme, aby s našimi zákazníky jednali profesionálové. U nás se stanete skutečnými profesionály.

OPORA

Kromě školícího a tréninkového systému budete mít v kanceláři k ruce mentora, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

 

Zajímá vás práce v naší kanceláři? Zavolejte nám!

A pokud jsme vás nepřesvědčili… Co to vzít trochu praktičtěji?

 

 ZÁZEMÍ

Uvědomujeme si důležitost toho, jaký první dojem na klienta uděláte. Proto vám budou na schůzky k dispozici prostory moderní reprezentativní kanceláře na pražském Andělu (mezi kancelářemi společností Google, Seznam nebo Mafra).

INOVACE

Coby makléř CENTURY 21 můžete využívat nejnovější technologie, díky kterým prodáte či pronajmete nemovitost mnohem rychleji a jednodušeji.

 ROVNOVÁHA

Vyhněte se zbytečnému stresu a zůstaňte v rovnováze. Soustřeďte se na to, čemu rozumíte a v čem jste skutečně dobří. Se vším ostatním vám pomůže náš tým odborníků a zázemí asistentek.

 JISTOTA

Ne vždy jde vše zcela podle plánu. My pro to máme pochopení. Získejte jistotu ve chvíli, kdy se nedaří. Využívejte zakázek obdržených přímo od kanceláře. Nechybí ani spolupráce s developery.

 STANDARD

To, co je jinde bonusem, je u nás standardem. Získáte přístup k cenovým mapám, monitoringu soukromé inzerce, tržním analýzám, monitoringu dražeb a dalším samozřejmým programům pro dobře odvedenou práci. Home staging, profesionální focení, video prohlídky, půdorysy, dronové záběry. Vše, co vám pomůže dosáhnout lepších výsledků je vám k dispozici.

 

 MOŽNOSTI

Vše je vždy o domluvě. Domluvíme se s vámi tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. K dispozici je vám nekonečně možností. Samozřejmě také možnost telefonu s číslem, notebooku či vozu na operativní leasing. Hypotečního poradce najdete přímo v kanceláři, nadstandardní vztahy s bankami máme také. Nabízíme další benefity v podobě fitness karet, restaurací, koncertů, sportu,… No, však to znáte.

S námi můžete získat pověst skutečně uznávaného makléře.

Neváhejte nás kontaktovat

Jiří Kozumplík 608 666 555

Petra Zíková 608 666 558

Jana Hanzalíková Jiroušková 735 746 874

Nemusíte posílát CV, prostě nám zavolejte 😉

 

 Zajímá vás, s kým budete pracovat?


“Mám příležitost pomáhat našim klientům při hledání a prodeji svého bydlení a být tak nápomocen při řešení důležité životní události.”


Tomáš Přichystal

 


“Jsem máma Adama a Terezky a obchodník v jedné osobě. Klienty provádím prodejem se stejnou péčí jako své děti životem.”


Monika Musilová

 


“Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba, která mi umožňuje skloubit práci s ostatními aktivitami a současně si řídit výši výdělku podle svých potřeb a představ.”


Karel Dočekal

 


“Pro mě jako maminku s dítětem je důležitá flexibilita. Práci si můžu plánovat podle sebe, nebo pokud se moje plány změní z jiných důvodů, tak je možné je kdykoliv posunout.”


Kateryna Maksym